O nas
Lubelskie Centrum Neurorehabilitacji to miejsce, w którym łączymy nowoczesną technologię z profesjonalną opieką specjalistyczną, aby wspierać pacjentów w odzyskiwaniu zdrowia i poprawie jakości życia. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy pracują w interdyscyplinarnych zespołach, by zapewnić kompleksową i spersonalizowaną rehabilitację neurologopedyczną, neuropsychologiczną oraz fizjoterapeutyczną.
Kompleksowa pomoc w rehabilitacji
Nowe technologie w rehabilitacji
Dostępność świadczonych usług
Nasza misja
Naszą misją jest wspieranie pacjentów w dążeniu do pełni zdrowia i samodzielności poprzez oferowanie najwyższej jakości opieki rehabilitacyjnej. Dążymy do tego, aby każdy pacjent otrzymał indywidualnie dopasowaną terapię, która odpowiada jego potrzebom i możliwościom.
Łączymy nowoczesne technologie, takie jak VR-Tier One i Cyber-Oko, z empatycznym podejściem, zapewniając pacjentom holistyczne wsparcie.
Nasza Wizja
Dążymy do ciągłego rozwoju naszych usług poprzez wprowadzanie innowacyjnych technologii, jak C-eye, wirutalna rzeczywistość(VR). Chcemy, aby nasze centrum było synonimem jakości, nowoczesności i zaufania w zakresie kompleksowej rehabilitacji.
Nasz zespół
Grzegorz Chmielewski
Psycholog, logopeda – neurologopeda – balbutolog, pedagog – oligofrenopedagog, spec. wczesne wspomaganie rozwoju dziecka, szkolenie z logoterapii.
Ukończone studia z zarządzania oświatą i ochroną zdrowia, oraz MBA.
Posiadam 10 letnie doświadczenie jako specjalista w placówkach oświatowych, pomocy społecznej i sektorze ekonomii społecznej.
Pomysłodawca i założyciel 3 organizacji pozarządowych w tym 2 placówek: Niepublicznej Poradnii Psychologiczno – Pedagogicznej „Powiemy To” i Społecznej Przychodni Specjalistycznej.
Izabela Bylińska
Certyfikowany konsultant kryzysowy IPTK (Pierwsza Pomoc w Kryzysie Psychologicznym. Poziom I )
Terapia w oparciu o nowe technologie : Cyber- OKO , VR Tier- one
Klaudia Pawlik
Psycholog, absolwentka Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej o specjalności psychologii klinicznej i neuropsychologii.
Ukończyłam certyfikowany kurs I stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz szkolenia dotyczące wsparcia osób po traumie i doświadczających żałoby. Regularnie uczestniczę w szkoleniach uzupełniających wiedzę z zakresu poradnictwa psychologicznego.
Doświadczenie zdobywałam pracując w telefonach wsparcia dla osób w kryzysach, prowadząc indywidualne konsultacje z młodzieżą i dorosłymi w poradni zdrowia psychicznego oraz zajęcia warsztatowe w szkołach.
Pracuję z osobami w kryzysach życiowych, trudnościami w relacjach z innymi ludźmi, problemami rodzinnymi i doświadczającymi żałoby. Prowadzę diagnozę psychologiczną, oraz diagnozę i terapię funkcji poznawczych.
Pracuję z osobami dorosłymi oraz młodzieżą od 15 r.ż.
Aleksandra Kędra
Psycholog z kwalifikacjami pedagogicznymi, Trener Terapii Umiejętności Społecznych TUS I i II stopnia
Ukończyłam studia na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II, specjalność Zdrowie: psychoprofilaktyka i psychoterapia, ukończyłam również studia podyplomowe z zakresu przygotowania pedagogicznego, a także kursy z zakresu postępowania w przypadku zagrożenia samobójstwem. Główne obszary moich zainteresowań zawodowych koncentrują się wokół psychoterapii, pomocy psychologicznej oraz psychoedukacji. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi oraz dorosłymi, mierzącymi się z różnymi formami niepełnosprawności oraz trudnościami w codziennym funkcjonowaniu.
Zakres prowadzonych przeze mnie działań to:
- Diagnoza psychologiczna oraz neuropsychologiczna dzieci i młodzieży
- Prowadzenie terapii umiejętności społecznych (TUS)
- Prowadzenie zajęć Integracji Sensorycznej
- Konsultacja psychologiczna
- Poradnictwo psychologiczne
- Psychoedukacja
- Warsztaty
- Terapia w oparciu o nowe technologie : Cyber- OKO , VR Tier- one
Obszary mojej pracy z dziećmi to:
- Zaburzenia ze spektrum autyzmu
- Zaburzenia nastroju
- Nadpobudliwość psychoruchowa z deficytem uwagi:
- Zaburzenia emocjonalne
- Zaburzenia lękowe, w tym fobia szkolna
- Zaburzeń rozwoju intelektualnego i funkcjonowania poznawczego.
- Autoagresja
- Dziecko dotknięte problemem przemocy
- Zmaganie się dziecka z niepełnosprawnością, chorobą przewlekłą
- Kryzys w rodzinie – separacja i rozwód
Obszary mojej pracy z osobami dorosłymi:
- Depresja
- Stres
- Zaburzenia nastroju
- Zaburzenia lękowe
- Zespół stresu pourazowego
- Kryzys w związku partnerskim/małżeńskim
- Zaburzenia w relacjach międzyludzkich
- Niskie poczucie własnej wartości
- Dysfunkcje seksualne
- Doświadczenie przemocy
- Zmaganie się z niepełnosprawnością, chorobą przewlekłą
Julia Uczeń
Jestem fizjoterapeutką, absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Studia pozwoliły mi zdobyć nie tylko solidną wiedzę teoretyczną, ale również cenne umiejętności praktyczne, nabyte podczas zajęć oraz praktyk w szpitalach, przychodniach i domach pomocy społecznej. Fizjoterapia jest moją pasją. Moje główne obszary zainteresowań obejmują neurologię, ortopedię, a także medycynę sportową.